Marketıng Automatıon ile Kampanyalarınıza Güç Katın

Çoklu Operatör Desteği, Çoklu Kullanıcı, Çoklu Kanal ve İzin Yönetimi Özellikleriyle

Mobil
Uyumlu

Kullandığınız cihaz ne olursa olsun, Mobildev Marketing Cloud yönetim panelini masaüstü, tablet ve cep telefonundan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gönderimlerinizi tabletinizden yapabilir, raporlarınızı hareket halindeyken telefonunuzdan takip etme lüksünü yaşabilirsiniz.

Başvur

Mobildev Marketing Cloud
daima yanınızda

Avantajları
Neler?

Mobildev Marketing Cloud, diğer iletişim kanallarınızı davranışsal bilgiler ile besleyerek, bütünleşik pazarlama stratejilerinizi destekler; pazarlama stratejinizin başarıya ulaşması için maksimum faydayı sağlar. Mobildev Marketing Cloud'u kullanarak; CRM Ve Portföy Yönetimi, Veri Temelli Pazarlama, Dijital Vücut Dili, Segmentasyon, Kişiselleştirilmiş İletişim ve Otomasyon yapabilirsiniz.

İzin Yönetimi

SMS, web, QR kod ya da yüz yüze kanallar üzerinden izin toplayın, izinlerinizi, gönderen adı, marka, şube ve bayi bazında kategori ederek, yönetin.

Portföy Yönetimi

Dinamik Gruplar, Listeler, Ürün/Kurum/Kişi Kartları ile portföyünüzü oluşturun. Bir müşterinize ait tüm iletişim adresi bilgilerini ve SMS, E-posta, TCKN, MMS gönderimlerini tek ekranda görüntüleyin.

Landing Page

Sonuca götüren, satın alma sürecini tetikleyen amaca odaklı mobil sayfaları hızlıca hazırlayın. SMS ve E-Posta kanalları üzerinden dağıtın.

Profilleme

Etiketler, segmentasyon araçları ve puan sistemini kullanarak müşterilerinizi segmente edin. Profilleme araçları ile yeni segmentasyon kuralları oluşturun ve doğru kişiye doğru mesajı gönderin.

ZIM’li Gönderim

Gönderimlerinizi kişiselleştirin. Kişiye özel URL’ler ile müşterilerinizin aldığı aksiyonları takip edin. Okuma, paylaşma, cihaz ve lokasyon bilgisi vb. raporlarla onları daha yakından tanıyın.

Mobil Anket

Saha maliyetlerinizi azaltacak, müşterinize ulaşmanızı kolaylaştıracak Mobil Anket ile güvenilir yanıtlar alın, ihtiyaçlarını hızlıca karşılayın!

KAMPANYALARINIZA MOBİLDEV MARKETING CLOUD İLE
GÜÇ VERMENİN TAM ZAMANI